Malování barvami země

Dnešní výtvarku jsme strávili mimo školu. S radostí jsme přijali pozvání paní Hejátkové k návštěvě firmy ZERA. Nebyla to jen tak nějaká návštěva. Celá naše třída dostala možnost vyzkoušet si techniku malování barvami země.

Nejprve nám lektorka paní Coufalová vysvětlila, jak si barvy připravit a jak s nimi pracovat. A potom jsme se vrhli do práce. Někteří zpočátku váhali a přemýšleli nad tím, co vlastně namalovat. Netrvalo dlouho a všichni s nadšením malovali. Během hodiny a půl vznikla zajímavá osobitá dílka, na která mohou být autoři jistě hrdi.

A co říct závěrem? Snad jen, že moc děkujeme za  pozvání a možnost vyzkoušet si tuto techniku, za přípravu pomůcek a péči o nás nejen paní Hejátkové, ale také paní Schellové  (i když jsme se snažili po sobě uklidit, stále zbylo dost toho na konečný úklid - děkujeme).

Malování barvami země_13.5.2014